Memoriál Josefa Kobzy

MEMORIÁL JOSEFA KOBZY

Ve dnech 4. – 5. září 2021 se uskutečnil XX. ročník Memoriálu Josefa Kobzy. Sraz účastníků byl v 7.00 hodin na Myslivně Mysliveckého spolku Chlumčany. Po prezenci, veterinární prohlídce a rozlosování proběhlo slavnostní zahájení memoriálu. Po zahájení se všichni rozjeli do honiteb. Lesní práce probíhala v honitbě MS Žerovice, velké a malé pole v honitbě MS Chlumčany a vodní práce v honitbě MS Dnešice.
Na memoriál se přihlásilo 24 psů, dostavilo se 24 psů a 16 psů celý memoriál  úspěšně absolvovali.
Vítězem XX. ročníku se stal pes maďarského ohaře krátkosrstého Hector Bertoni Prague s vůdcem panem Davidem Tomášem. Obstáli v I. ceně se ziskem 485 bodů a získali titul CACT a ocenění „Nejlepší les“.
Jako druhý v pořadí se umístil pes německého krátkosrstého ohaře Art Plánské louky s vůdcem panem Vlastimilem Černým. Obstáli v I. ceně se ziskem 482 bodů a získali titul  CACT a ocenění „Nejlepší pole“.
Jako třetí v pořadí se umístil pes německého krátkosrstého ohaře Barack Verva, vedený paní Terezou Smetanovou. Obstáli v I.ceně se ziskem  481 bodů a získali titul res. CACT a ocenění „Nejlepší voda“. Titul CACT dále získala fena výmarského ohaře krátkosrstého B´Aussie D´Argento Suerte vedená panem Vojtěchem Schwägerlem a fena velkého müterlandského ohaře Zita Junior oo Nezdického potoka vedená Ing. Zuzanou Meclovou.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem organizátorům a partnerům, kteří přispěli ke zdárnému průběhu memoriálu. Další výsledky naleznete v přiložených souborech.

Soubory ke stažení

Výsledkové listiny uplynulých ročníků