Plán akcí Oblastního mysliveckého spolku Plzeň na rok 2024
Leden | |
08.01. | OMR |
08.01. | Zahájení mysliveckého kurzu - OMS Plzeň |
27.-28.01. | Zkoušky z myslivosti - OMS Plzeň |
20.01. | Společná naháňka členů komisí - honitba Kamenice |
Únor | |
05.02. | OMR |
16.02. | VIII. reprezentační myslivecký ples - 20.00 hod., KD Šeříková, Plzeň |
09.02. | Přezkoušení čekatelů na rozhodčí z výkonu loveckých psů - OMS Plzeň |
Březen | |
04.03. | OMR |
06.03 | Náhradní + opravný termín zkoušek z myslivosti - OMS Plzeň |
04.-08.03. | Svoz trofejí z honiteb v působnosti ORP Plzeň,Blovice,Nepomuk,Přeštice,Stod-místo svozu OMS Plzeň |
11.03. | Hodnocení trofejí z honiteb v působnosti pověřených úřadů Plzeň, Blovice, Nepomuk, Přeštice, Stod |
12.-14.03. | Svoz trofejí z honiteb v působnosti pověřeného úřadu Nýřany - místo svozu OMS Plzeň |
18.03. | Hodnocení trofejí z honiteb v působnosti pověřeného úřadu Nýřany |
19.-21.03. | Svoz trofejí z honiteb v působnosti pověřeného úřadu Kralovice - místo svozu OMS Plzeň |
25.03. | Hodnocení trofejí z honiteb v působnosti pověřeného úřadu Kralovice |
22.03. | OMR + ODR + VČS honitba Kamenice - Horní Bříza |
Duben | |
08.04. | Opravný termín zkoušek z myslivosti - OMS Plzeň |
16.04.-05.05. | Kurz ke zkouškám mysliveckých hospodářů - OMS Plzeň |
13.04.-19.04. | Instalace výstavy trofejí - Klášter Chotěšov |
20.-26.04. | Chovatelská přehlídka trofejí - Klášter Chotěšov |
20.04. | Jarní svod psů + dětské soutěžní dopoledne + koncert lovecké hudby - Klášter Chotěšov |
21.04. | Zlatá srnčí trofej - 54. ročník |
27.04. | Oblastní myslivecký sněm - Kulturní dům Stod |
Květen | |
13.05. | OMR |
04.05. | Podzimní zkoušky psů všech loveckých plemen - Stod |
05.05. | Zkoušky vloh psů všech loveckých plemen - Stod |
12.05. | Oblastní přebor K5M - K4M + běžící kňour - střelnice Dnešice |
14.05.-15.05. | Školení proškolených osob - OMS Plzeň |
21.05.+23.05. | Další školení proškolených osob - OMS Plzeň |
25.05. | Norování nováčků - umělá nora Hůrky |
Červen | |
03.06., 24.06. | OMR |
08.06. | Zkoušky vodní práce psů všech loveckých plemen - Kralovice |
15.06. | Lesní zkoušky ohařů - Kamenice |
16.06. | Barvářské zkoušky - Kamenice |
22.06. | Barvářské zkoušky honičů - Kamenice |
23.06. | Zkoušky k vyhledání spárkaté zvěře - Kamenice |
22.06. | Klubové Barvářské zkoušky - Horní Bělá - Klub německého křepeláka |
23.06. | Klubové Zkoušky k vyhledání spárkaté zvěře - Kamenice - Klub chovatelů teriérů |
Srpen | |
24.08. | Zkoušky z vodní práce loveckých psů - Chlumčany |
10.-11.08. | Memoriál Vladimíra Lišky - LZ o. + BZ - Bušovice - Klub dlouhosrstých ohařů |
Září | |
07.09. | OMR |
07.09.-08.09. | Memoriál Josefa Kobzy - všestranné zkoušky ohařů - CACT - 23. ročník - Chlumčany |
14.09. | Předběžné zkoušky barvářů - Manětín |
14.09.-15.09. | Pohár Plzeňska - LZ +BZ ostatních plemen - CACT - 12. ročník - Žihle |
21.09. | Podzimní zkoušky psů všech loveckých plemen - Kralovice |
22.09. | Norování nováčků - Přeštice |
28.09. | Lesní zkoušky ohařů - Kamenice |
Říjen | |
07.10. | OMR |
12.10. | Podzimní zkoušky psů všech loveckých plemen - Kotovice |
13.10. | Zkoušky vloh psů všech loveckých plemen - Kotovice |
19.10.-20.10. | Memoriál Františka Hebedy - LZ+BZH - CACT - 40. ročník - Horní Bělá |
26.-27.10. | Honičské zkoušky - Kamenice |
Listopad | |
04.11. | OMR |
19.11. | Písemná část zkoušek mysliveckých hospodářů - OMS Plzeň |
23.-24.11. | Ústní část zkoušek mysliveckých hospodářů - OMS Plzeň |
09.11.-10.11. | Klubové honičské zkoušky - Klub německého křepeláka - Kasejovice |
Prosinec | |
02.12. | OMR |
04.12. | Náhradní termín zkoušek mysliveckých hospodářů - OMS Plzeň |
Oblastní dozorčí rada se schází dle svého plánu porad, revizí, inventur.
Oblastní myslivecká rada se schází dle uvedeného plánu vždy od 17.00 hodin v sekretariátu v Plzni.
Jednotlivé komise schází na základě svého plánu práce.
Majitelé povolenek v honitbě Kamenice mají schůze dle potřeby.
Akce jsou průběžně aktualizovány.
Soubory ke stažení: