Telefon: +420 736 206 248 | Email: plzen@cmmj.cz | Adresa: Ruská 16, 326 00 Plzeň | ČÚ: 722175339/0800 | IČ: 67777571 | Datová schránka: f5upcp6

Memoriál Františka Hebedy

Tradičně třetí víkend v říjnu se v Horní Bělé konal Memoriál Františka Hebedy - lesní zkoušky ostatních plemen a barvařské zkoušky honičů, se zadáním titulu CACT. Letos to byl již 39. ročník. Na memoriál se přihlásilo 19 psů.

Po administrativních záležitostech proběhlo slavnostní zahájení. Zúčastnila se ho i vnučka pana Františka Hebedy, paní Martina Ulčová, která pozdravila účastníky memoriálu a pejskům popřála hodně úspěchů. Po slavnostním zahájení se všichni rozjeli na svá pracoviště. Memoriál posuzoval dva sbory rozhodčích pod vedením pana Petra Cinka na BZH a pana Jiřího Kadlece na LZ. Po dvoudenní klání byly dnes v podvečer známy výsledky.

Vítězem 39. ročníku Memoriál Františka Hebedy stal pes jezevčíka drsnosrstého trpasličích Eman z Lopenických kopců s vůdkyni Lenkou Malíkovou, získali titul CACT. Druhé místo obsadil pes rakouského hladkosrstého brakýře Barney Čtyřočko s vůdkyní slečnou Veronikou Glatterovou. Třetí místo obsadila fena jezevčíka drsnosrstého Ája od Velké višně s vůdkyní pani Pavlínou Slámovou. Dále titul CACT získala fena jezevčíka dlouhosrstého Pepina z Bezděkovského vrchu s vůdkyní paní Martinou Zídek Steidlovou a fena border teriera Aggi Lovec z Unhošťských lesů s vůdcem panem Martinem Procházkou. Memoriál je za námi. Někomu se povedl absolvovat lépe někomu hůře, ale nakonec všichni odjížděli spokojeni.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci této náročné akce, hlavně členům Mysliveckého spolku Hubert Horní Bělá a Obci Horní Bělá, která nám poskytla zázemí.

Těšíme se na konání jubilejního 40. ročníku.

Fotografie naleznete na Facebooku OMS Plzeň nebo na https://www.rajce.idnes.cz/odmehelnickehopotoka/album/39-rocnik-memorialu-frantiska-hebedy-21-22-10-2023

Soubory ke stažení

Výsledkové listiny uplynulých ročníků