Memoriál Františka Hebedy

Memoriál Františka Hebedy – 37. ROČNÍK


Lovecká hudba, štěkot psů a milovníci kynologie zahájili 37. ročník Memoriálu Františka Hebedy pořádaný ve dnech 16. a 17.10.2021 v Horní Bělé na Plzeňsku. Ke zkouškám nastoupilo 24 psů. Memoriál byl i letos složen z lesních zkoušek teriérů a jezevčíků a barvářských zkoušek honičů.

Soutěž byla dvoudenní, vůdce a psy hodnotil dvanáctičlenný sbor rozhodčích  v čele s vrchními rozhodčími panem Stanislavem Procházkou a panem Jiřím Kadlecem.

Vítězem memoriálu se stala fena  jezevčíka drsnosrstého Elory od Studéneckých rybníků, vedená panem Dušanem Salačem a zároveň získali titul CACT. Druhá v pořadí skončia fena border teriéra Goody z Romanova chovu, vedená paní Sandrou Miklínovou, též získaly titul CACT a ocenění „Nejlepší chování u kusu“. Třetí v pořadí skončil pes jezevčíka hladkosrstého Art od Pamene Doubravy, vedený paní Miluší Hojdovou a též získali titul CACT a ocenění „Nejlepší práce na stopách“.Poslední titul, res.CACT, byl udělen feně border teriéra Angie Lovec z Unhošťských lesů, vedené panem Petrem Ondřichem. Ocenění „Nejlepší nahánění“ získal pes jezevčíka dlouhosrstého Amik z Mládkova dvora, vedený paní Renatou Cíchovou. Ocenění „Nejlepší slídění“ získala fena welshteriéra Cina ze Sádeckého údolí, vedená slečnouTerezou Vlčkovou.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem organizátorům a partnerům, kteří přispěli ke zdárnému průběhu memoriálu.

Těšíme se na Vás v roce 2022 při pořádání 38. ročníku Memoriálu Františka Hebedy, opět v tomto podzimním termínu.

Soubory ke stažení

Výsledkové listiny uplynulých ročníků