Memoriál Františka Hebedy

37. ročník, který se měl konat v roce 2020 byl z důvodu koronavirových opatření zrušen

Memoriál Františka Hebedy probíhá dle Zkušebních řádů pro zkoušky lovecké upotřebitelnosti platných od 1.4.2014 včetně všech platných dodatků – pro lesní zkoušky teriérů a jezevčíků  a barvářské zkoušky honičů.


Memoriál Františka Hebedy – 36. ROČNÍK

Lovecká hudba, štěkot psů a milovníci kynologie zahájili 36 ročník Memoriálu Františka Hebedy pořádaný ve dnech 19. a 20.10.2019 v Horní Bělé na Plzeňsku. Ke zkouškám nastoupilo 11 psů. Memoriál byl i letos složen z lesních zkoušek teriérů a jezevčíků a barvářských zkoušek honičů.

Soutěž byla dvoudenní, vůdce a psy hodnotil osmičlenný sbor rozhodčích  v čele s vrchním rozhodčím panem Václavem Říhánkem.

Vítězem memoriálu se stala fena  jezevčíka hladkosrstého Nutella de Teremok de Anastasia, vedená paní Markétou Chodilovou a zároveň obdržely titul  CACT a ocenění Nejlepší práce na stopách. Druhá v pořadí skončila fena jezevčíka drsnosrstého Elory od Studeneckých rybníků, vedená panem Dušanem Salačem a zároveň získali titul CACT. Třetí v pořadí skončila fena jezevčíka hladkosrstého Iris z Opatovy stezky, vedená paní Jitkou Mohelníkovou. Ocenění „Nejlepší nahánění“ získala fena Barbora z Polesí Cikhaje, vedená panem Radimem Šmídou. Ocenění „Nejlepší chování u kusu“ získala fena jagdteriéra Cira z Makotřas, vedení panem Petrem Hudečkem a ocenění „Nejlepší slídění“ získal pes Johan ze Zelené mýtiny, vedený panem Václavem Slukou.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem organizátorům a partnerům, kteří přispěli ke zdárnému průběhu memoriálu.

Těšíme se na Vás v roce 2020 při pořádání 37. ročníku Memoriálu Františka Hebedy, opět v tomto podzimním termínu.

Soubory ke stažení

Výsledkové listiny uplynulých ročníků